Топ Агро Блог

Книги, развивающие мышление и интеллект

Интеллект – одна из самых больших ценностей человека, которая отличает его от остальных млекопитающих. Мозг и осознанное мышление невозможно купить ни за какие деньги, однако их можно развивать, расширяя тем самым свои жизненные возможности.

Читати далі

Аграрні досягнення України

Аграрный сектор является одной из самых важных сфер экономики. Прибыли получаемые из сельского хозяйства составляют более 14% ВВП, к тому же именно экспорт продовольственной продукции приносит стране наибольшую валютную выручку. Стоит сказать, что достижений в этой сфере у Украины не мало и ей несомненно есть чем гордиться.

Читати далі

ТОВ "Буковинський сад" розширило свої потужності.

ТОВ "Буковинський сад" в листопаді 2018 року завершило будівництво холодильника з регульованим газовим середовищем для зберігання плодів ємністю 1 100 т та будівництво адміністративно-побутових будівель в адміністративних межах Вашковецької ОТГ (за межами населеного пункту) по вул. О. Кобилянської, 76, село Вашківці Сокирянського району Чернівецької області.

Читати далі

Корпорація “Сварог Вест Груп” підвела підсумки врожайності основних культур у 2018 році.

Сьогодні Корпорація "Сварог Вест Груп" – це 80 тисяч гектарів плодючих земель у Хмельницькій, Чернівецькій та Житомирській областях, де вирощується широкий спектр культур за традиційними та органічними технологіями.

Читати далі

Якісне насіння озимої пшениці з Хмельниччини. Сварог Вест Груп.

Насінневий завод ТОВ "Лотівка Еліт" який входить до складу "Сварог Вест Груп" почав реалізацію насіння озимої пшениці європейської селекції, першої генерації. На сьогодні, компанія пропонує такі сорти озимини:

Фаустус - ранньостиглий;
Платін - середньоранній;
Румор - середньостиглий;
Кубус - середньостиглий.

Читати далі

Агро оголошення - Україна. Підвищуємо ефективність каналу продажу.

Агро оголошення - популярний засіб просування товарів та послуг агро промислового комплексу в Україні. Багато продавців і покупців успішно використовують цей канал практично щодня, проте не всі вміють ефективно ним користуватися. Як правило, опублікувати безкоштовні агро оголошення можна на тривалий термін - до декількох років, що в свою чергу дає певну перевагу. Про те, на жаль, це знають не всі користувачі.

Читати далі

Агро та сільськогосподарські дошки оголошень України - додатковий засіб залучити покупців

Любой коммерческий директор или менеджер по продажам, знает, что главная цель канала продажи - это в первую очередь, привлечение покупателей в компанию. Все потенциальные клиенты вашего бизнеса обязаны как минимум знать, что есть некая компания X которая специализируется в определенном сегменте агро промышленного комплекса и всегда готова предложить свои товары и услуги.

Читати далі

Як КВС-УКРАЇНА виробляє насіння кукурудзи. KWS-UKRAINE.

Компанія КВС-УКРАЇНА вирішила поділитися секретами власного виробництва насіння кукурудзи. В цьому роліку змонтовано майже весь технологічний процес виробництва насіння кукурудзи, який впроваджуе компанія. Починаючи з посіву і закінчуючи аналізом схожості отриманного насінневого матеріалу.  

Читати далі