Біржові ціни, Чиказька біржа

Біржові ціни по ф’ючерсним контрактам на основну продукцію агропромислового комплексу. Цей розділ буде цікавим користувачам, що займаються виробництвом та реалізацією цукру, зернових, зернобобових, олійних культур. Представлені нижче графіки відображають дані про контрактні ціни, в основному, на Чиказькій товарно-сировинній біржі. Поточна ціна по ф’ючерсним контрактам обновлюється з інтервалом у 10 хвилин. Будь-ласка, зверніть увагу на те, що для кожного виду продукції ціна вказується не за кілограми чи тонни. Для коректного переведення ф’ючерсної ціни на продукцію в звичайний нам формат ціни (Долари США, Євро чи Гривні за тону) необхідно скористатися формулами перерахунку, що вказані під відповідними графіками для кожної продукції окремо.

У зв’язку з тим, що дані для побудови графіків надходять на наш сайт в режимі реального часу, можливі затримки в процесі їх формування. Якщо графіки не відображаються, оновіть сторінку чи спробуйте зайти трохи пізніше.

Кукурудза. Біржові ціни на кукурудзу, Чиказька біржа. Ф’ючерси на грудень 2020р. CBOT:ZCZ 2020

Ціна на графіку вказана у центах Доларів США за 1 бушель (цифрове значення на темно-синьому фоні в правій частині графіку). Для переведення ціни поточних ф’ючерсів, які відображаються на графіку у звичні для Українського аграрного ринку Долари США за тонну, слід скористатися такою системою перерахунку. Припустимо, що ціну на графіку кукурудзи вказано 450 (не забуваємо, що ціну вказано у центах за 1 бушель). Відповідно ціна в Доларах США за 1 бушель = (450 центів/100 центів) = 4,5 Дол.США за 1 бушель. Так як для різної продукції може бути різна відповідність «бушелів» і «метричних тонн», Чиказька біржа чітко вказує таке співвідношення для кукурудзи: 1 метрична тонна кукурудзи = 39.3683 бушелів. Таким чином, ціна 1 тонни кукурудзи = 4,5 $ х39.3683 бушелів = 177,15 $ за 1 тонну.

Пшениця. Біржові ціни на пшеницю, Чиказька біржа. Ф’ючерси на грудень 2020р. CBOT:ZWZ 2020

Ціна на графіку вказана у центах Доларів США за 1 бушель (цифрове значення на темно-синьому фоні у правій частині графіку). Для переведення цін поточних ф’ючерсів, які відображаються на графіку у звичні для Українського аграрного ринку Долари США за тонну, слід скористатися такою системою перерахунку. Припустимо, що ціну пшениці на графіку вказано 650 (не забуваємо, що ціну вказано у центах за 1 бушель). Відповідно ціна в Доларах США за 1 бушель пшениці = (650 центів/100 центів) = 6,5 $ за 1 бушель. Відповідність «бушелів» та «метричних тонн» для пшениці: 1 метрична тонна пшениці = 36.7437 бушелів. Таким чином, ціна 1 тонни пшениці = 6,5 доларів х 36,7437 бушелів = 238,83 $.

Соя. Біржові ціни на сою, Чиказька біржа. Ф’ючерси на січень 2021р. CBOT:ZSF2021

Ціна на графіку сої вказана у центах Доларів США за 1 бушель (цифрове значення на темно-синьому фоні у правій частині графіку). Для переведення цін поточних ф’ючерсів, які відображаються на графіку у звичні для Українського аграрного ринку Долари США за тонну сої, слід скористатися такою системою перерахунку. Припустимо, що на графіку ціну Сої вказано 1000 (не забуваємо, що ціну вказано у центах за 1 бушель). Відповідно ціна у Доларах США за 1 бушель = (1000 центів/100 центів) = 10 $ за 1 бушель. Відповідність «бушелів» та «метричних тонн» для Сої: 1 метрическая тонна сої = 36.7437 бушелів. Таким чином, ціна 1 тонни Сої = 10 $ х 36,7437 бушелів = 367,44 $.

Поділитись сторінкою: